webhostingová karta warta v skratke

So stieracou webhostingovou kartou warta si v priebehu niekoľkých minút bez zbytočných zmlúv a faktúr zaregistrujete vlastnú doménu napr. v tvare www.vasafirma.sk, vytvoríte originálne účty elektronickej pošty napr. v tvare jozef@novak.sk a umiestnite na internet svoju webovú stránku.

Webhostingová karta warta je na slovenskom trhu unikátny produkt, ktorý revolučným spôsobom zjednodušuje a urýchľuje registráciu slovenských národných domén, ako i zriadenie webhostingových služieb.

pre koho je určená?

Webhostingovú kartu warta si vyberte, ak:

  • neradi strácate čas zbytočnými zmluvami a faktúrami,
  • želáte si vytvoriť e-maily s dôveryhodnou adresou alebo umiestniť svoju webovú stránku na internet.

čo získam?

S kartou warta získate na 12 mesiacov okrem registrácie domény .sk2 GB diskového priestoru pre vašu webovú lokalitu a elektronickú poštu. Súčasťou služieb je prevádzka vašej webovej lokality s podporou skriptovacieho jazyka PHP, možnosť vytvorenia 64 + 64 účtov / presmerovaní elektronickej pošty, 64 FTP účtov, podpora databázy MySQL a úplný komfort pri správe prostredníctvom nástroja na manažment webhostingových služieb Service:manager.

koľko zaplatím?

Odporúčaná cena pre konečného spotrebiteľa je 39,50 € (1 189,98 Sk) vrátane DPH. V cene sú zahrnuté všetky poplatky vrátane poplatku za registráciu domény .sk na obdobie 12 mesiacov.