použitie webhostingovej karty warta krok za krokom

Použitie karty warta je veľmi podobné použitiu predplatenej karty mobilných operátorov. Zaregistrovať doménu s kartou warta zvládne naozaj každý.

Vyberte si názov domény

Vyberte si názov domény

Voľba názvu domény je len na vás. Vyberte si názov domény, ktorá najviac vystihuje vaše podnikanie, povahové vlastnosti alebo meno. V prípade, že doména, ktorú si želáte zaregistrovať, bude obsadená, budete mať možnosť vybrať si inú.
Zotrite stieraciu vrstvu

Zotrite stieraciu vrstvu

Nekovovým predmetom opatrne zotrite stieraciu vrstvu na zadnej strane vašej karty warta a odkryte 16-miestny aktivačný kód.
Aktivujte svoju kartu

Aktivujte svoju kartu

Vašu kartu warta môžete aktivovať on-line na www.warta.sk alebo telefonicky. Pri aktivácii budete vyzvaní na poskytnutie kontaktných údajov. Údaje, ktoré nám poskytnete, neoverujeme.
Počkajte 5 min.

Počkajte 5 min.

Žiadosť o aktiváciu karty warta je obvykle spracovaná v priebehu 5 minút. Stav aktivácie môžete priebežne sledovať vo vašom webovom prehliadači. Po jej ukončení vám bude na vašu kontaktnú e-mailovú adresu odoslané potvrdenie.
Využívajte svoje webhostingové služby

Využívajte svoje webhostingové služby

Ihneď po ukončení aktivácie sa budete môcť prihlásiť do aplikácie na manažment webhostingových služieb Service:manager a vytvoriť si napríklad váš nový účet elektronickej pošty alebo umiestniť na internet svoju webovú stránku.