v čom je iná?

Virtuálna verzia webhostingovej karty warta spája všetky výhody „klasickej“ karty warta s možnosťou jej zakúpenia on-line prostredníctvom internetu. V prípade virtuálnej karty warta si zakúpite 16-miestny číselný aktivačný kód, ktorý rovnako ako v prípade „klasickej“ karty warta použijete na jej aktiváciu. Virtuálnu kartu warta môžete použiť ihneď po jej zaplatení.

ako zaplatím?

Platba je možná prostredníctvom platobnej karty (VISA, VISA Electron, MasterCard a Diners Club) alebo pre zákazníkov s bežným účtom vedeným v Tatra banke prostredníctvom služby TatraPay. Daňový doklad vám bude odoslaný na adresu uvedenú v objednávke nasledujúci pracovný deň.

V čase od 21. decembra 2008 do 4. januára 2009 nebude možné z technických dôvodov vykonávať platby prostredníctvom platobných kariet VISA, VISA Electron, MasterCard a Diners Club. V prípade, že máte záujem o zakupénie virtuálnej webhostingovej karty warta a nie ste klientom Tatra banky, neváhajte a kontaktujte operátorov služieb zákazníkov na +421 2 2060 0000.